Lakierowanie samochodu w kabinie lakierniczej

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów prowadzimy usługę lakierowania samochodów. W naszym warsztacie znajduje się specjalna kabina lakiernicza, dzięki której powłoka lakiernicza będzie najwyższej jakości.

Co to jest kabina lakiernicza?

Kabina lakiernicza to specjalne pomieszczenie, w którym wykonuje się pokrycie lakierem karoserii samochodu.Komora lakierniczo-suszarnicza jest szczelna i odpowiednio wyizolowana – ściany charakteryzują się odpornością ogniową na poziomie 60 minut. Obowiązkowym wyposażeniem takiego pomieszczenia są: wentylacja nawiewowa, która usuwa zanieczyszczenia chemiczne oraz system grzewczy. Kanały wentylacji posiadają filtry powietrza i zatrzymują rozpylone szkodliwe substancje. Kabina lakiernicza ma dwie wersje –może być samodzielnym obiektem lub pomieszczeniem wydzielonym w warsztacie. W drugim przypadku najlepiej umiejscowić ją w okolicy drzwi zewnętrznych. Prace w kabinie przeprowadzać można tylko w odpowiednim stroju ochronnym oraz przy użyciu właściwych narzędzi. By korzystać z pomieszczenia należy posiadać odpowiednie kwalifikacje.

Lakierowanie samochodu w komorze – dlaczego warto?

Lakierowanie samochodu to proces, który wymaga nie tylko specjalnego pomieszczenia, ale także wykwalifikowanego pracownika. Praca w kabinie jest nie tylko bezpieczna dla osoby w niej przebywającej, ale także dla środowiska. Natomiast, powłoka lakiernicza wykonana w kabinie charakteryzuje się znacznie mniejszą liczbą zabrudzeń i bardzo często pozwala ominąć dodatkowe czynności np. wycinanie czy szlifowanie powierzchni pojazdu. Kabina lakiernicza to idealne rozwiązanie dla właścicieli pojazdów, którzy chcą, by po lakierowaniu ich auto prezentowało się nienagannie.

Lakierowanie samochodu Legionowo – tylko w naszym warsztacie!

W naszym warsztacie lakierowanie samochodu przeprowadzane jest przez wyszkolonych i doświadczonych pracowników. Nasza kabina lakiernicza to nowoczesne i szczelne pomieszczenie, które chroni lakier podczas nakładania przed zabrudzeniami.


NAPRAWY LAKIERNICZE LEGIONOWO

ZADZWOŃ – TEL 608 071 878